• Головна
  • Всеукраїнський захід «Єдина родина»
13:36, 22 червня 2021 р.
Надійне джерело

Всеукраїнський захід «Єдина родина»

Початок урочистого зібрання заходу «Єдина родина».

Початок урочистого зібрання заходу «Єдина родина».

У Прилуках відбувся всеукраїнський захід «Єдина родина» Чернігівщини, головним завданням якого було об’єднання родин, поєднаних спільним горем, спілкування між собою, налагодження комунікацій з владою.

Захід відбувався під гаслом «Біда не зламала – біда об’єднала».Прилучани зробили виставку про своїх героїв, 15 вітрин, розказують про них і мають можливість її показувати у школах. Всього у області 80 героїв і мета заходу – у кожному районі, у кожному ОТГ мати свій блок-пост пам’яті. Щоб демонструвати їх у школах і проводити патріотичні уроки у школах і згадувати про своїх земляків, які віддали своє життя за вільну Україну.

Гостям були представлені експонати з військовою атрибутикою та речами загиблих. Слово мали представники різних гілок влади та головний організатор виставки Микола Шанський. Для присутніх виступали інструментальні та вокальні колективи.

Присутні мали можливість у неформальній обстановці поспілкуватись між собою і представниками влади, щоб донести до них спільні для всіх сімей загиблих героїв проблеми та запропонувати і обговорити можливі методи їх вирішення.

Закінчився захід урочистим покладанням квітів на площі, яке освятив настоятель собору Різдва Богородиці отець Віталій.


За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Єдина родина #герої #пам'ять
live comments feed...