16:05, 22 червня 2021 р.
Надійне джерело

День скорботи і пам'яті

День скорботи і пам'яті

У День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні у сквері Вічної слави відбувся траурний мітинг. У глибокій скорботі схилили голови містяни, діти війни, керівництво міста.Хвилиною мовчання пом’янули всіх, хто у німецько-радянську війну ціною власного життя відстоював кожен клаптик рідної землі, хто у тилу невтомною працею наближував перемогу.

Найкривавіша у історії війна принесла українцям незліченні жертви і страждання, масовий терор, смерть і руйнацію. Гірка доля не оминула жодну родину.

Цей день ще у 2000-му році визнаний Днем скорботи і пам’яті жертв війни. І дуже добре, що наша пам’ять живе, ми пам’ятаємо, що понад 8 млн. українців не повернулися додому. На сьогодні на території Україні відомо понад 20 тис. солдатських поховань, де поховано більше 3 млн. солдатів і третя частина з них – могили невідомих солдатів. Тому ми не маємо права їх забути і не пам’ятати тих, хто дарував нам перемогу.

Навіки зберегти пам’ять про тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму – наш священний обов’язок. Скільки будемо жити, стільки будемо пам’ятати цей день.

Ціну свободи, миру та безпеки покоління сучасної незалежної України усвідомлює особливо гостро, потерпаючи від кривавої війни на Сході України. Приходить розуміння – український народ у найстрашніші часи випробувань знаходить у собі сили вистояти, вижити, піднятися на бій і перемогти у героїчній боротьбі.

В знак глибокої вдячності за подароване мирне життя та вічної пам’яті про героїв війни учасники траурного мітингу поклали квіти до пам’ятнику, промовивши як клятву слова – вічна пам’ять загиблим! Честь і слава – живим героям!


За інформацією телеканалу ТК Прилуки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#День пам'яті та скорботи #війна #пам'ять
live comments feed...