17:06, 22 червня 2021 р.
Надійне джерело

Астраханський суховій

21 червня. Піщана хмара накрила лівобережну Україну.

21 червня. Піщана хмара накрила лівобережну Україну.

Астраханський суховій – таку назву отримала піщана буря, що накрила лівобережну Україну.

21 червня з космосу спостерігається пилова хмара. Як видно на фото буря простирається від Азовського моря аж за Чернігівську область, при цьому накриває і південь Білорусі.Природне явище взяло свій початок із степів у Астраханські області Росії. Спостерігає за атмосферними явищами у нашому регіоні прилад Modis на борту супутника Terra. Спостереження ведуться від початку 2000-го року і до сьогодні.


За інформацією телеканалу ТК Прилуки.

P.S. Як відомо метеорологам та природознавцям, такі пилові хмари у минулому були відносно частими в Україні і навіть на півночі України. Задля припинення цих явищ та вивітрювання грунту у свій час було висаджено багато захисних лісосмуг. Але останнім часом завдяки повній безпорадності органів влади у цьому питанні багато лісосмуг кримінально-хижацьки винищуються на дрова, бо ж вони висаджувались в основному акацією, яка стійка до посушливого клімату, а зараз саме акація користується попитом як дрова. От і маємо знову суховії та пилові хмари над Україною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пилова хмара #пилова буря #суховій

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Олександр
23 червня 2021 р., 02:07
А я із самісінького ранку 21 червня, ще до сходу сонця, помітив що щось із повітрям не те! Навіть з'явилась така думка - ну от, дожилась і Україна до стану Китаю, міста і містечка якого майже постійно вкриває індустріальний смог! І до заходу сонця в цей день той "туман" не розвіявся.
live comments feed...