• Головна
  • ІІІ краєзнавча премія ім. Дмитра Шкоропада «Рідний край»
14:31, 25 червня 2021 р.
Надійне джерело

ІІІ краєзнавча премія ім. Дмитра Шкоропада «Рідний край»

Кандидат історичних наук Іван Забіяка (ліворуч) вручає нагороду Олександру Лозовому.

Кандидат історичних наук Іван Забіяка (ліворуч) вручає нагороду Олександру Лозовому.

За ініціативи Прилуцького краєзнавчого музею ім. Василя Маслова відбулася III краєзнавча премія ім. Дмитра Шкоропада «Рідний край». Премія не випадково носить ім’я дослідника, адже саме він, працюючи у бібліотеках та архівах, зумів найґрунтовніше дослідити історію Прилуччини від найдавніших часів до кінця ХХ століття.Переможницями у номінації «Дипломант ІІІ ступеня» стали Ніна Макарійчук, заступник директора з навчально-методичної роботи, та Лариса Оружна, завідувачка шкільної бібліотеки прилуцької ЗОШ І-ІІІ ступенів №14, з темою роботи «Прилуччина у живописній спадщині Юрія Коваленка».

Переможцем у номінації «Дипломант ІІ ступеня» став добре знаний у нашому місті дослідник та знавець старовини Анатолій Риженко з роботою під назвою «Їхні імена пов’язані з Прилуччиною».

Переможницею у номінації «Дипломант І ступеня» стала Галина Степаненко, заступник директора з виховної роботи прилуцької ЗОШ І-ІІІ ступенів №9, з роботою на тему «Краєзнавчі аспекти дитячих ігор та розваг у сьогоденних викликах».

До нагородження лауреата премії ім. Дмитра Шкоропада  «Рідний край» Олександра Лозового було запрошено науковця, літератора, лінгвіста, журналіста, кандидата історичних наук, доцента кафедри соціальних комунікацій інституту журналістики Київського університету ім. Тараса Шевченка Івана Забіяку.

Директорка Прилуцького краєзнавчого музею ім. Василя Маслова Тетяна Зоць доєдналась до привітання лауреатів та запросила всіх присутніх до філіалу музею ім. Олега Кошового на зустріч, присвячену скарбам нації, яка відбудеться у саду біля будинку Олега Кошового у понеділок 28 червня на 20.00.


За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#премія #Шкоропад #лауреат #дипломант
live comments feed...