13:09, 30 червня 2021 р.
Надійне джерело

Нова українська школа - 2021

Нова українська школа - 2021

Першого вересня всі першачки прийдуть до нової української школи. Освітня реформа в Україні впроваджується вже 4 рік. Діти навчаються за новим стандартом початкової школи і отримують якісно новий зміст освіти. Щоб цей проект повноцінно реалізувати окрім підготовки вчителів потрібно також створити необхідне навчально-освітнє середовище, кажуть у міському управлінні освіти.Вже протягом трьох років для першокласників в рамках реформи нової української школи приходить державна цільова субвенція, до якої додається спів фінансування з місцевого бюджету, каже Ольга Колошко, в.о. начальника управління освіти Прилуцької міської ради.

Попри відсутність у міста бюджету цьогоріч оснащення нової української школи все ж таки відбудеться, запевняють в управлінні освіти.

Наразі місто чекає стабільного розподілу державної субвенції на місцях – до Чернігова ці кошти  вже надійшли.

Цьогоріч процес оснащення нової української школи проходить із затримкою по всій державі. У попередні роки він стартував ще з середини травня, тому є загроза, що першого вересня першокласники ще не сядуть за новенькі парти.

Цього року до прилуцьких шкіл та гімназій орієнтовно піде 550 першокласників – це на 50 діток менше, аніж у минулому році.


За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#НУШ #субвенція #перший клас
live comments feed...