14:16, 1 липня 2021 р.
Надійне джерело

Гімназія №1: успішний аудит

Гімназія №1: успішний аудит

Перша – завжди перша! Прилуцька гімназія №1 однією з перших у місті пройшла інституційний аудит. Та єдина на всю Україну у висновках отримала високий рівень за всіма чотирма напрямками! Це дуже висока оцінка нашої роботи, каже директорка гімназії Олена Рогальова.Інституційний аудит – нова процедура вивчення діяльності школи, що прийшла на зміну державної атестації. Всього на 2021 рік Державна служба якості освіти запланувала 265 аудитів по всій Україні.

Під час перевірки група експертів протягом шести днів вивчала освітнє середовище, систему оцінювання учнів, педагогічну діяльність та управлінські процеси у закладі – це чотири кити, на яких тримається якість освітньої діяльності школи. Аудит дає можливість оцінити, як організований простір, у якому діти навчаються, чи комфортно та безпечно учням у закладі, а разом із тим – як працюють педагоги, чи прозоро та справедливо оцінюють учнів. Та що дуже важливо – як працює директор. Адже від управлінських процесів залежить робота освітнього закладу.

У висновках аудиту експерти вказали на сильні сторони гімназії та успішні аспекти її діяльності.

Рекомендації, складені за результатами аудиту, стануть практичними порадами і будуть корисним джерелом інформації про гімназію для усіх містян.


За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#якість освіти #школа №1 #аудит
live comments feed...