• Головна
  • Вірні клятві Гіпократа: Прилуцьке медучилище відсвяткувало випускний вечір
15:12, 1 липня 2021 р.
Надійне джерело

Вірні клятві Гіпократа: Прилуцьке медучилище відсвяткувало випускний вечір

Вірні клятві Гіпократа: Прилуцьке медучилище відсвяткувало випускний вечір

Прилуцьке медичне училище вже 94 раз відсвяткувало випускний вечір! Навчальний заклад поповнив галузь охорони здоров’я молодими фахівцями. За 4 роки навчання кваліфіковані медичні сестри та фельдшери опановували ази майбутньої професії, досконало вивчали медичні терміни, освоювали практичні навички. На сьогодні випускникам медичного коледжу відкриті двері до фахових навчальних закладів.Юні, красиві, сповнені мрій та сподівань випускники з теплотою згадують студентські роки.

Разом зі студентами, вже теперішніми випускниками, чотири роки пліч-о-пліч крокували й керівники груп – підтримували, розраджували, разом переживали перші сесії, зовнішнє незалежне оцінювання, разом відпочивали. Несміливі першокурсники перетворились на відповідальних, впевнених у собі випускників.

У самостійне доросле життя сьогодні випускники Прилуцького медичного коледжу крокують з впевненістю у завтрашньому дні. Більшість з них продовжать навчання у вузах, решта – працюватимуть за фахом у медичних закладах, салонах краси, реабілітаційних центрах. Та все ж випускний вечір – це ще один екзамен, аби переконатися – чи вірно обрали майбутнє, адже байдужій людині не місце у медицині!

Випускники склали урочисту клятву медичного працівника, пообіцяли бути готовими завжди прийти на допомогу тим, хто цього потребує і гідно нести високе звання випускника Прилуцького медичного коледжу.


За інформацією телеканалу ТК Прилуки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#медколедж #випуск #студенти
live comments feed...