• Головна
  • Вони обирають найгуманнішу професію
18:29, 5 липня 2021 р.
Надійне джерело

Вони обирають найгуманнішу професію

Вони обирають найгуманнішу професію

Абітурієнти впевнено заповнюють анкети вступників і паралельно цікавляться у викладачів про навчальний заклад. У Прилуцькому медичному коледжі розпочалася вступна кампанія.Для тих, хто закінчив 11 класів час старту подавання заяв – 1 липня.

Вступні іспити для майбутніх студентів Прилуцького медичного коледжу стартуватимуть з 14 липня. Для випускників, які мають атестат про базову середню освіту – диктант з української мови та тестові завдання по біології. Також є можливість здати вступне випробування з історії України.

На сьогоднішній день Прилуцький медичний коледж має потужну матеріально-технічну базу, висококваліфікованих викладачів, у навчальному закладі працює громадська приймальня, у якій студенти та педагоги можуть отримати необхідні консультації. Є їдальня, актова та спортивна зали.

Крім основних професій медичний коледж пропонує своїм студентам додаткові кваліфікації, які мають неабиякий попит на сучасному ринку праці.

Навчальний заклад співпрацює з фаховими вузами. Студенти мають можливість продовжити навчання за кордоном у Польщі.

Приймальна комісія у Прилуцькому медичному коледжі працює з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 16.00, у суботу – з 9.00 до 12.00.


За інформацією телеканалу ТК Прилуки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мелучилище #медичний коледж #вступ #вступна кампанія
live comments feed...