![](https://s.04637.com.ua/section/logo/upload/pers/271/logo.png?20240727)
15:29, 6 липня 2021 р.
Надійне джерело
Прилуцький агроколедж, вступна кампанія розпочалась
![Прилуцький агроколедж, вступна кампанія розпочалась Прилуцький агроколедж, вступна кампанія розпочалась](/dist-assets/images/cap.jpg)
Вступна кампанія Прилуцького агротехнічного коледжу набирає обертів. Абітурієнти як після 9 так і 11 класів вже можуть подавати необхідні для вступу документи. Спеціальності фахового молодшого бакалавра налічують 6 напрямків. Для випускників 9 класу – електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, комп’ютерна інженерія, облік та оподаткування, геодезія та землеустрій, будівництво та цивільна інженерія.
Аби допомогти абітурієнтам зі вступом до коледжу у навчального закладу є спеціальні курси. Коледж має всі необхідні умови для своїх студентів, а також надає певні пільги групам абітурієнтів.
По завершенні навчань студенти Прилуцького агротехнічного коледжу отримують повний пакет необхідних державних документів – свідоцтво про повну загальну середню освіту, диплом робітничої спеціальності і диплом фахового молодшого бакалавра.
За інформацією телеканалу ТК Прилуки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...