• Головна
  • Нема порядку у Прилуках на місцевому пляжі, хлопчина потонув
13:06, 7 липня 2021 р.
Надійне джерело

Нема порядку у Прилуках на місцевому пляжі, хлопчина потонув

Нема порядку у Прилуках на місцевому пляжі, хлопчина потонув

6 липня страшна звістка сколихнула Прилуки – на міському пляжі потонув 16-річний юнак. За словами очевидців у річці хлопець плавав разом зі своїм товаришем. У якийсь час йому стало зле і він попросив друга про допомогу. Той намагався його врятувати, та, нажаль, хлопцеві забракло сил і він раптово пішов на дно не допливши до берега усього декілька метрів.Заходи пошуку юнака, який потонув на міському пляжі, тривали майже добу. Водолази знайшли його тіло у середу, 7 липня, на чималій відстані від місця загибелі. Кажуть – тіло віднесло течією.

Страшний випадок сколихнув містян. Люди обурені, чому на момент трагедії поруч не було рятувального човна, який має забезпечувати безпеку відпочивальників на воді?

Отаман Прилуцького козацького полку Сергій Ткаченко, який багато років поспіль опікувався улюбленим місцем відпочинку прилучан, каже – трагедії можна було би уникнути, якби місцева влада виконувала свої прямі функції і турбувалася про безпеку мешканців.

Свого часу, коли пляжем займалися козаки, пляж охоронявся, були рятувальники. У такі свята, як Івана Купала на пляжу мала би постійно патрулювати муніципальна поліція, якісь формування, які відносяться до нашої місцевої влади.

Разом із водолазами пошуками тіла загиблого юнака займалися і небайдужі прилучани, каже Сергій Ткаченко, пірнали, плавали під водою, шукали цього хлопця,.. це дуже серйозне горе!

Отаман Прилуцького козацького полку закликає владу зробити правильні висновки і прикласти максимум зусиль, аби зробити відпочинок на воді безпечним, тому, що порядку на пляжу нема – постійно видно п’яну молодь, яка ходить неприкаяно, постійно видно якісь попойки. Рятувальники бувають, але вони рідко бувають. Якщо у нас є міський пляж, то він має бути такий, як у Чернігові – він має охоронятись, має постійно наводитись порядок, проводитись якісь розважальні заходи… щоб це був справжній пляж.

Шокований загибеллю на воді юнака і депутат Чернігівської обласної ради Дмитро Пахомов. Громадський активіст переконаний – виправдання бездіяльності місцевої влади у цьому випадку просто не може бути! Таке багатолюдне місце відпочинку, як міський пляж, постійно має бути забезпечене рятувальниками, порядок має забезпечувати муніципальна поліція, як це відбувається у інших містах. Бо ж навіть ввечері на пляжу було безліч дітвори, п’яної дітвори, навіть довелося викликати швидку допомогу, щоб одну з дівчат відкачали!

Активісти закликають місцеву владу негайно відреагувати та зробити відповідні висновки, аби такі страшні трагедії у місті більше не повторювались!


За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ріка #пляж #потопельник #порядок #рятувальники
live comments feed...