• Головна
  • Прилуки відвідала голова Чернігівської облради Олена Дмитренко
16:30, 6 липня 2021 р.
Надійне джерело

Прилуки відвідала голова Чернігівської облради Олена Дмитренко

Прилуки відвідала голова Чернігівської облради Олена Дмитренко

6 липня Прилуки відвідала голова Чернігівської обласної ради Олена Дмитренко. Наше місто – єдине в Україні, де досі не прийнятий бюджет на поточний рік. Олена Дмитренко зустрілася із головою районної адміністрації та зустрілася із депутатами так званої «опозиції», яка існує у міській раді, щоб розібратись все таки, що відбувається у міській раді, чому не приймається бюджет.Олена Дмитренко висловила думку, що якщо вже така конфліктна ситуація, тоді, можливо було би правильним, щоб депутати йшли на вибори, і Прилуцький міський голова! Але ж такі рішення приймаються Верховною Радою. Треба все ж таки сідати та домовлятися депутатам і міському голові.

Під час зустрічі «опозиційні» депутати поділились своїми пропозиціями щодо ухвалення бюджету міста – 2021: вони готові приймати бюджет, але у такому вигляді, щоб всі соціально-значимі проекти були прийняті, а те, що стосується соціально-економічного розвитку і бюджету розвитку було би акумульовано однією статтею, а потім її уважно розглянути і чітко визначити напрямки виділення цих коштів по конкретним видаткам.

«Опозиційні» депутати пояснили на зустрічі свою позицію Олені Дмитренко, свою аргументацію, чому вони не приймають участі у тому підході, який запропонувала Прилуцький міський голова. В свою чергу Олена Дмитренко побачила, що тут є одностайність, що це обґрунтовано, що депутати не збираються погоджуватись із тими ультимативними умовами, які висуває Прилуцький міський голова Ольга Попенко.


За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#голова облради #опозиція #бюджет
live comments feed...