• Головна
  • Театральна площа, свято Купала
11:50, 7 липня 2021 р.
Надійне джерело

Театральна площа, свято Купала

Театральна площа, свято Купала

Свято Івана Купала має свою особливу магію. Кажуть, що в купальську ніч всі рослини стають чарівними, а вода і вогонь наділяються особливою силою. Івана Купала щорічно відзначається у ніч з 6 на 7 липня і символізує поклоніння природі, сонцю, травам і воді.Веселе народне свято тісно переплетене з язичницькими ритуалами та повір’ями. З давніх часів було прийнято розпалювати багаття, купатися у річці, збирати трави і шукати магічну квітку папороті.

Такі традиції купальської ночі підтримуються й до цього дня.

Нарешті люди змоги відчути атмосферу свята після карантину. 6 липня на Театральній площі відбулося свято Івана Купала, де водили хороводи, заплітали косу, водили мариноньку. До прилучан на свято завітали мавки та водяник з володаркою.

Містян та гостей потішили святковим концертом за участі гурту з міського будинку культури «Горлиця», спортивно-танцювального гурту «Грація», солісти школи мистецтв. Під запальні українські мелодії атмосфера свята була сповнена традиційною купальською містичністю. Особливою таємничістю святкове дійство наповнилося під час фаєр-шоу театру вогню і світла «Агній».


За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Купала #світо #Театральна площа
live comments feed...