14:09, 7 липня 2021 р.
Надійне джерело

Автоматичне списання боргів

Автоматичне списання боргів

Не сплатив за комуналку чи штраф – гроші знімуть із картки. З 6 липня банкам дозволено автоматично списувати з рахунків українців борги на вимогу державних і приватних виконавців.Дозвіл на таку процедуру банкам дало Міністерство юстиції України, саме 6 липня розпочалась реалізація цього наказу. Відтак списати борги можуть у всіх людей, що потрапили до Єдиного реєстру боржників. Списати ж борг, згідно наказу мін’юсту, можуть за несплату житлово-комунальних послуг, штрафів, зокрема за порушення правил дорожньо-транспортного руху, за невиплату зарплати працівникам та через заборгованість за кредитом.

Наразі вже клієнтам 7 банків можуть автоматично списувати борги. Серед них – Приватбанк, Монобанк, Таскомбанк, Оксібанк, банк «Восток», Індустріалбанк та ПроКредитбанк. Ще 4 банківські установи підключені до тестового режиму. 11 банків перебувають на стадії попередніх налаштувань для початку тестування.

З процедурою автоматичного списання коштів українці можуть ознайомитися на офіційних сторінках Міністерства юстиції України.


За інформацією телеканалу ТК Прилуки.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#борги #списання #автоматично
live comments feed...