14:46, 13 липня 2021 р.
Надійне джерело

Нова українська школа - 2021

Нова українська школа - 2021

Прилуки нарешті отримали субвенцію на оснащення нової української школи. Про це повідомила в.о. начальника управління освіти Ольга Колошко.

Нова українська школа вже 4-й рік поспіль фінансується державою за умови співфінансування з місцевого бюджету. Місто повинно додати до субвенції мінімум 30%.Додатково 270 тисяч державних коштів було виділено для проектно-експериментального класу 7 школи на впровадження проекту на тему «Розроблення впровадження навчально-методичних забезпечень для закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації держстандарту базової середньої освіти. Наступний крок – проведення тендерних процедур, кажуть в управлінні освіти.

Цього року тендерні процедури на закупівлю сучасного обладнання для нової української школи проходять зі значною затримкою. Якщо минулого року вони стартували в середині травня, то цього року на 2 місяці пізніше. Тому вірогідніше за все цьогорічні першачки першого вересня сядуть за старі двомісні парти. В управлінні освіти запевняють - зроблять все можливе, аби прискорити цей процес. Тимчасова відсутність обладнання ніяк не вплине на засвоєння знань, каже Ольга Колошко.

Нагадаємо, НУШ – це довгострокова реформа МОН, спрямована на зміну середньої освіти в Україні. За влучним висловлюванням одного директора школи - випускник української школи не вміє застосувати набуті знання в житті. Він, як фарширована риба: нібито і риба, але не плаває.  Тому головна мета реформи - створити школу, в якій учням буде приємно навчатися і яка даватиме дітям не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.


За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#НУШ #субвенція #перший клас
live comments feed...