17:28, 13 липня 2021 р.
Надійне джерело

Водій, увага!

Водій, увага!

Поліція Чернігівщини закликає учасників дорожнього руху бути особливо обережними у спеку! У зв’язку з підвищенням температури повітря поліція наполегливо рекомендує громадянам об’єктивно оцінювати стан свого здоров’я, перш ніж сідати за кермо. Адже з початку літа до найчастіших причин аварій у Чернігівській області додалося погане самопочуття водіїв під час спеки.Про це йдеться на офіційному сайті Національної поліції Чернігівської області.

Поліція також наголошує на безумовному дотриманні правил дорожнього руху усіма учасниками. Водії мають пам’ятати, що від відповідальної поведінки за кермом залежить їх життя і здоров’я, а також пасажирів та й інших попутних чи зустрічних учасників руху.

Відтак у спекотні дні поліцейські рекомендують планувати свої поїздки з урахуванням погодних умов. Обов’язково беріть із собою воду у достатній кількості, необхідні ліки. Вдягайте вільний нещільний одяг, не залишайте дітей а також тварин у закритому авто навіть на короткий час. Перед поїздкою обов’язково перевіряйте технічний стан автомобіля, зауважують правоохоронці на своєму офіційному сайті.


За інформацією телеканалу ТК Прилуки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поліція #підвищена увага #спека
live comments feed...