16:23, 14 липня 2021 р.
Надійне джерело

Літні дитячі табори

Літні дитячі табори

Дитячим літнім таборам у Прилуках – бути! З перервою у рік після затяжних карантинів та жорстких обмежень діти знову згадають, що таке табірна зміна.Відпочинкова кампанія у Прилуках триватиме з 3 по 20 серпня. Табори з денним перебуванням відкриються на базі ЦТДЮ, ДЮСШ та 5 гімназії.

У зв’язку з карантинними обмеженнями у графік відпочинку прилуцької малечі було внесено певні корективи. У таборі з денним перебуванням діти знаходитимуться з 9 по 15 годину. Режим сну взагалі відмінили, кажуть в управлінні освіти. Харчування традиційно здійснюватиме комбінат шкільного харчування «Шкільний».

Відповідно до рішення виконавчого комітету путівка до табору з денним перебуванням на 14 днів цьогоріч обійдеться батькам у 820 грн. Для дітей пільгових категорій відпочинок безкоштовний!

У дитячих таборах з денним перебування велику увагу приділятимуть протиепідемічним заходам, наголошують в управлінні освіти.

Півтисячі прилуцьких дітлахів вже виявили бажання відпочивати у таборах з денним перебуванням. Усіх охочих подати заяву чекають у 5 гімназії до 3 серпня включно.


За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#діти #літні табори
live comments feed...