17:39, 14 липня 2021 р.
Надійне джерело

Вступна кампанія - 2021

Вступна кампанія - 2021

Щорічно близько половини випускників 9 класів закінчують навчання в школі і продовжують його в коледжах і технікумах, отримуючи крім середньої освіти ще й спеціальність. У Прилуках на базі 9 класів можна вступити до трьох коледжів – гуманітарно-педагогічного, медичного та агротехнічного.13 липня о 18 годині завершився прийом заяв та документів. Для таких абітурієнтів він розпочався 29 червня. Яка ж ситуація з охочими вступити до прилуцьких коледжів?

Прилуцький гуманітарний фаховий педагогічний коледж набирає майбутніх студентів на 5 відділень. І всі вони користуються попитом, повідомляє в. о. директора Оксана Мельничук. На базі 9 класів до них подано понад 130 заяв, в середньому на кожному з відділень педколедж має по 15 бюджетних місць.

На кожну спеціальність у педколеджі формується одна група із 30 студентів, на дошкільне виховання – дві. Половина майбутніх студентів навчатиметься на бюджеті. Наразі абітурієнти готуються до вступних випробувань, на яких змагатимуться за бюджетні місця, говорить Оксана Мельничук. Іспити триватимуть з 14 до 24 липня. Рейтинг зарахування на бюджетні місця буде оприлюднений 27 липня.

Яка ситуація із набором студентів до місцевого медичного і агротехнічного коледжів, буде повідомлено дещо пізніше.


За інформацією телеканалу ТК Прилуки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вступники #вступна кампанія #гідро #агро #пед
live comments feed...