• Головна
  • Прилуцька райдержадміністрація провела навчання ДСНС
14:50, 15 липня 2021 р.
Надійне джерело

Прилуцька райдержадміністрація провела навчання ДСНС

Прилуцька райдержадміністрація провела навчання ДСНС

Користуватися вогнегасниками та надавати першу домедичну допомогу навчили працівників районної державної адміністрації. Захід ініціював голова РДА Геннадій Луценко.Тренінг з надання домедичної допомоги та практичного заняття із серцево-легеневої реанімації провела сімейна лікарка. Гостя назвала причини настання інфаркту, інсульту і судомних нападів та розповіла, яких заходів потрібно вжити першочергово, щоб врятувати життя людини. Також вона озвучила присутнім, що не можна робити у будь-якому із цих випадків, які саме необдумані спонтанні дії можуть зашкодити потерпілому.

Ніхто в житті не застрахований від надзвичайних випадків, в тому числі і від пожеж. Саме з цієї причини працівники державних установ повинні знати, як швидко і правильно користуватися вогнегасником в різних умовах, кажуть рятувальники. Якщо у приміщенні сталася пожежа слід негайно дзвонити за номером 101 і викликати підрозділи вогнеборців. Проте бувають випадки, коли можна спробувати самотужки приборкати полум’я допоки пожежа не набула великого масштабу. Саме для цього треба вміти правильно користуватися первинними засобами пожежегасіння, зокрема вогнегасниками. Як показала практика, правила доволі прості – висмикнути чеку із вогнегасника, спрямувати розтруб на осередок вогню, натиснути ручку вогнегасника, та повертати його з боку в бік. Отриманні знання учасники навчання засвоїли дуже швидко, та ще й мали чудову нагоду застосувати їх на практиці.

Подібні практичні навчання керівники підприємств організацій та установ повинні організовувати кожні півроку, паралельно з інструктажем з пожежної безпеки.


За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДСНС #тренування
live comments feed...