• Головна
  • Маніпуляційні ігри навколо садочка №3 та Прилуцької дитячої лікарні
16:11, 15 липня 2021 р.
Надійне джерело

Маніпуляційні ігри навколо садочка №3 та Прилуцької дитячої лікарні

Маніпуляційні ігри навколо садочка №3 та Прилуцької дитячої лікарні

У 12 військовому містечку ймовірне закриття дитячого садочку №3, який потребує осучаснення комплексу протипожежних закладів. Така шокуюча заява прозвучала з вуст депутата Прилуцької міської ради від ВО «Батьківщина» Руслана Ніязова в ефірі місцевого комунального каналу та одразу створила соціальну напругу серед батьків діточок, які відвідують цей дошкільний заклад. А причиною закриття, на думку виконкому Прилуцької міської ради став неприйнятий бюджет через сутички між мером міста та депутатами, які незгодні із мером.Та, як каже депутат Сергій Ткаченко, існують документи, які вказують на те, що проблеми існують вже декілька років і не випливають з неприйняття бюджету – всі ці проблеми були вже рік – два – три тому, і не зараз вони виникли. Виявляється кошти на ремонт ДНЗ №3 мали би бути виділеними ще у 2020 році, ще до виборів нового складу депутатів.

Як сказав депутат Чернігівської обласної ради Дмитро Пахомов на зустрічі із заступницею Прилуцького міського голови Тетяною Шкуренко:
- Ми Вас просимо, як заступника міського голови, бути чесними і незаполітизованими. Не лізьте у політику, не потрібно розповідати, що депутати цієї каденції у цьому винні.

Тетяна Шкуренко дала таку відповідь:
 - Зараз можна апелювати і тими історіями, але я все одно вважаю, що по даних фактах треба робити те, що треба робити – виділяти кошти 2021 року.

Також у ефірі місцевого комунального телеканалу і від працівників місцевої влади звучали заяви стосовно неможливості функціонування міської дитячої лікарні. Раніше, ще до 2020 року, медзакладу були винесені приписи стосовно протипожежної безпеки. Якщо за умовами цих приписів не буде облаштовано евакуаційний вихід з лікарні, то наступного року їй загрожує закриття.

Та як зазначив депутат Володимир Назім, цей припис був ще на початку 2020 року. І виконати його умови мали би ще до кінця квітня 2020 року!

Яка доля чекає на ці життєво необхідні кожному з прилучан установи та чи знайдуть спільну мову різнопартійні депутати і мер міста – поки що це питання зависло у повітрі.


За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#маніпуляція #депутати #бюджет міста
live comments feed...