• Головна
  • Робота центру вакцинації населення
17:23, 16 липня 2021 р.
Надійне джерело

Робота центру вакцинації населення

Робота центру вакцинації населення

У Прилуках вже третій тиждень поспіль продовжує роботу центр вакцинації населення. Щонеділі на базі міського будинку культури всі охочі мають змогу зробити щеплення від коронавірусної хвороби.

- Відповідно до кількості населення – у нас містечко невелике, - і відповідно пункт вакцинації населення має свою потужність в межах 200 щеплень,.. … в минулу неділю якось так набігли всі одразу, а потім у такому штатному режимі центр вакцинації працював і щепили всіх, хто прийшов, хто звертався, - сказала Людмила Слободенюк, головний лікар Прилуцького ЦПМСД.В перший день роботи центру вакцинації прилуцькі медики щепили вакциною CoronaVac 69 людей, в другий – 145. Цієї неділі, 18 липня, з 8.30 до 11.30 вакцинуватимуть населення вакциною Pfizer, говорить Людмила Слободенюк.

Від початку вакцинальної кампанії прилуцькі медики щеплювали охочих спочатку препаратом CoviShield, потім CoronaVac, наразі аби працювати з Pfizer бригада медиків проходить спеціальне навчання. Тож цієї неділі до вакцинації залучать колег.

- У цю неділю 18 липня на базі центру вакцинації населення у нашому місті, тобто міській Будинок культури буде працювати мобільна бригада районного центру первинної медико-санітарної допомоги, яка працює з Pfizer. Тобто, без прив’язкі до віку, до професії, до всього – тільки бажання. Якщо ви бажаєте – приходьте, але… так як потужність нашого центру складає 200 щеплень, от в межах 200 щеплень вони людей щеплять.

Крім центру вакцинації населення у Прилуках з понеділка по суботу включно працюють на базі амбулаторій 7 пунктів щеплень, а також мобільна бригада. Людмила Слободенюк зазначає – щеплювали б людей в рази швидше, щоденно до 350 чоловік, аби була достатня кількість вакцин.

Втім медики кажуть – найближчим часом очікується надходження більшої кількості вакцини. Зважаючи на ситуацію з Covid-19, коли на сьогодні на первинці вже два підтверджених діагнози коронавірусу, розслаблятися не варто. А от замислитися про вакцинацію – саме час.

На сьогодні від початку вакцинальної кампанії у Прилуках вакциновано близько 5 тис. осіб. Ревакциновано майже 1700 чоловік.


За інформацією телеканалу ТК Прилуки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вакцинація #вакцина #щеплення #безкоштовно #МБК
live comments feed...