• Головна
  • Про нові тарифи проїзду у громадському транспорті
16:00, 19 липня 2021 р.
Надійне джерело

Про нові тарифи проїзду у громадському транспорті

Про нові тарифи проїзду у громадському транспорті

Прилуцькі перевізники вимагають збільшити вартість проїзду у громадському транспорті. Нагадаємо, 7-го липня вони направили колективне звернення до Прилуцької міської ради стосовно самостійного введення нової вартості проїзду з 9-го липня на міських автобусних маршрутах розміром 7 гривень. Мотивували це тим, що їхні розрахунки, подані ще навесні, не були розглянуті. Через подорожчання цін та паливо та мастильні матеріали перевізники вирішили самостійно впровадити нову вартість.Деякі перевізники просто відмовляються працювати за старими тарифами.

Безсумнівно самовільне підняття цін є неправомірним, каже Олександр Сивенко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади.

Стосовно перевізників, які ризикнули збільшити вартість проїзду, будуть відповідні звернення в Антимонопольний комітет, та до Прилуцької прокуратури. А у разі якщо незаконна вартість залишиться, то на розгляд виконавчого комітету 17 серпня буде подано проєкт рішення щодо розірвання договору з такими перевізниками. І виставлення на конкурс маршрутів, які вони обслуговували.


За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тарифи #громадський транспорт #збільшення
live comments feed...