• Головна
  • Виконком, питання збільшення кількості МАФів. Частина депутатів – категорично проти
16:21, 23 липня 2021 р.
Надійне джерело

Виконком, питання збільшення кількості МАФів. Частина депутатів – категорично проти

Віктор Тесленко та Ольга Попенко.

Віктор Тесленко та Ольга Попенко.

У Прилуках на черговому засіданні виконавчого комітету затвердили фінплан Прилуцької міської стоматологічної поліклініки. Загалом на засідання виконкому було розглянуто 25 проектів рішень.
Обурення депутатів викликав проект рішення про благоустрій території по вул. Київській, 164, висунутий начальником управління містобудування та архітектури міської ради Віктором Тесленком, що за словами держслужбовця поліпшить питання вуличного руху.Розкритикований був і проект рішення про погодження розташування тимчасових споруд. У частини депутатів склалося таке враження, що міський голова Ольга Попенко, відчуваючи, що міський виконком припинить діяльність за два-три тижні, хоче поприймати всі незаконні рішення, які мають сумнівне підґрунтя. Все сміття, готове – не готове, хочуть винести на виконком і потім заявити, що воно вже прийняте, навіть шляхом підтасуванням і підлогом документів.

Гонінням за можливими обіцянками комусь, зараз виконком прийняв всупереч всьому законодавству проекти рішень, хоча такі питання потрібно узгоджувати з мешканцями, які проживають поруч, і з підприємцями, які зараз ведуть на тих територіях свою діяльність.

За словами депутатів, весь світ сьогодні бореться зі встановленням МАФів, особливо у центрі міста, адже через нагромадження торгівельних точок зменшується місце, де люди могли б відпочивати та проводити своє дозвілля.


За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#МАФ #виконком #рішення
live comments feed...