![](https://s.04637.com.ua/section/logo/upload/pers/271/logo.png?20240727)
13:25, 26 липня 2021 р.
Надійне джерело
Виставка художника Юрія Коваленка
![Виставка художника Юрія Коваленка Виставка художника Юрія Коваленка](/dist-assets/images/cap.jpg)
З 24 в краєзнавчому музеї імені Маслова діє персональна виставка «Прилуцький Сократ», представлена картинами видатного земляка-художника Юрія Коваленка, знаного як в Україні, так і за її межами.
У розпал липневої спеки, не зважаючи на сотні кілометрів, щоб відкрити виставку та побувати на малій батьківщині з Одеси приїхав син Юрія Коваленка, Андрій.
Як і батько Андрій творить пензлем. Пише полотна, влаштовує персональні виставки і каже, що роботи Коваленка-старшого йому близькі по духу, а ще зізнається: сумує за Прилуччиною, куди малим приїжджав на кожні канікули.
Картини Юрія Коваленка прикрашають стіни місцевих та закордонних поціновувачів мистецтва. Так, на виставці в музеї були представлені картини з приватної колекції прилучан Володимира та Надії Яременків.
Персональна виставка, присвячена 90-річчю Юрія Коваленка діятиме до 16 серпня, аби всі охочі змогли доторкнутися до творчості художника.
За інформацією телеканалу ТІМ.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...