• Головна
  • ВАКЦИНАЦІЯ. ТЕПЕР НЕ РАЗ НА ТИЖДЕНЬ, А ЩОДЕННО!
12:10, 27 липня 2021 р.
Надійне джерело

ВАКЦИНАЦІЯ. ТЕПЕР НЕ РАЗ НА ТИЖДЕНЬ, А ЩОДЕННО!

ВАКЦИНАЦІЯ. ТЕПЕР НЕ РАЗ НА ТИЖДЕНЬ, А ЩОДЕННО!

Центр вакцинації населення змінив графік роботи. Вже відзавтра, 28 липня, центр вакцинації, що функціонує на базі міського Будинку культури працюватиме щоденно, з 8.00 до 11.00. Щеплюватимуть вакциною Moderna, очікується надходження вакцини Pfizer.Вакцинацію будуть здійснювати фахівці прилуцького міського Центру первинної медико-санітарної допомоги, а також фахівці Центру первинної медико-санітарної допомоги Прилуцького району – у середу і неділю.

Для максимального комфорту є опція – попередній запис на щеплення за телефоном (04637) 3-02-60, за яким так само з 8.00 до 1.00 можна записатися попередньо.

Попередньо визначена і орієнтовна кількість людей, яких можна щепити за один день роботи. У відповідності із рекомендаціями це близько 200 осіб за 3 години роботи.

Щоденний графік роботи центру вакцинації в цілому пришвидшить сам процес вакцинації, та разом із тим не варто забувати про інші варіанти місць, де можна щепитися. Продовжують роботу і пункти щеплення на базі 7 амбулаторій загальної практики сімейної медицини, де щеплять в основному вакциною CoronaVac.

Водночас, знаючи ситуацію із Covid-19 розслаблюватися не варто!

У випадку зміни графіку роботи центру вакцинації відповідна інформація обов’язково буде надаватися через ЗМІ.


За інформацією телеканалу ТК Прилуки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вакцинація #вакцина #щеплення #безкоштовно #МБК
live comments feed...