• Головна
  • Конфлікт газовиків та мешканців в/м 12
15:42, 28 липня 2021 р.
Надійне джерело

Конфлікт газовиків та мешканців в/м 12

Конфлікт газовиків та мешканців в/м 12

У військовому містечку розгорівся конфлікт між мешканцями будинку №155 та газовиками. У середу 28 липня служба розпочала планові роботи з перевірки на герметичність газу. Та окрім перевірки на мешканців чекав ще один незапланований сюрприз - заміна лічильників, що призвело до купи незручностей.Загалом, у двох під’їздах будинку було знято 11 лічильників. За словами мешканців, документів, які б підтверджували заплановану роботу працівники при собі не мали. Також не всі жителі сьогодні отримали замінники конфіскованих лічильників. Працівники обіцяють закінчити роботи вже завтра, посилаючись на відсутність замінників.  

Скаржаться мешканці і на зіпсоване в результаті заміни лічильників майно. Занепокоєння мешканців військового містечка викликав і службовий автомобіль газової служби, оснащений газовим обладнанням, яке відслужило всі строки.

Жителі військового містечка в результаті незапланованих газових робіт втратили купу власного часу, отримали стрес внаслідок конфлікту та на якийсь час залишилися без газопостачання.


За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#газ #обладнання #заміна лічильників
live comments feed...