18:05, 28 липня 2021 р.

Спеціальна робоча група у дії

Спеціальна робоча група у дії

Фіксують безперебійність руху громадського транспорту, моніторять його пасажиромісткість – так щотижнево працює спеціальні комісія, відповідальна за перевірку роботи автобусів на міських маршрутах загального користування. З ранку 28 липня робоча група у складі заступника Прилуцького міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександра Сивенка та начальника КП «Муніципальний контроль» Антона Завгороднього провела чергову перевірку.В ході своєрідного рейду члени комісії зважають насамперед на наявність автобусів на маршрутах та на кількість пасажирів, що користуються їхніми послугами. Перевірка здійснюється візуально.

Ця інформація необхідна фахівцям управління праці та соціального захисту населення при нарахування перевізникам коштів за перевезення пільгових категорій пасажирів.

На сьогоднішній день безкоштовним перевезенням користуються більше 950 осіб 10 категорій.

Якщо взяти статистичні дані за останніх півроку, то із 29 автобусів, що мають їздити на міських маршрутах близько 7-8 відсутні з тих чи інших причин.

Крім того в ході перевірок працівники муніципального контролю слідкують за дотриманням графіків руху автобусів та реагують на питання, що хвилюють громадян, зокрема – про відсутність автобусів на маршрутах №3 та №9, які є найбільш проблематичними маршрутами.

Такі перевірки роботи громадського транспорту проводитимуться і надалі.


За інформацією телеканалу ТК Прилуки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#контроль #перевізники #автобуси #маршрути
live comments feed...