• Головна
  • У Миколаєві спустили на воду катер «Прилуки» та тральщик «Генічеськ»
15:16, 30 липня 2021 р.
Надійне джерело

У Миколаєві спустили на воду катер «Прилуки» та тральщик «Генічеськ»

У Миколаєві спустили на воду катер «Прилуки» та тральщик «Генічеськ»

Сьогодні, 30 липня у Миколаєві спустили на воду катер «Прилуки» та рейдовий тральщик «Генічеськ». На Миколаївському суднобудівному заводі (МСЗ) завершили докову частину їх ремонту.

За три місяці фахівці підприємства відновили зовнішню обшивку, гвинто-стерновий комплекс, силові установки, механізми тощо.

Катер «Прилуки» біля причалу на заводі. Фото ДК «Укроборонпром».

Катер «Прилуки» біля причалу на заводі. Фото ДК «Укроборонпром».

Ремонт військових кораблів відбувся в рамках контракту з Міністерством оборони України, всі роботи завершено в обумовлені терміни.

«Завдяки високій професійності та злагодженості дій працівників нашого підприємства завдання виконано якісно та своєчасно. Миколаївський завод й надалі працюватиме для зміцнення обороноздатності України», – зазначив начальник управління суднобудування та морської техніки ДК «Укроборонпром» Вадим Чабан.

Нагадаємо, 9 квітня катер «Прилуки» та рейдовий тральщик «Генічеськ» стали у плавдок для виконання докової частини ремонту. Для того, щоб катер і тральщик потрапили до акваторії підприємства, у Миколаєві тимчасово розвели три мости: Південнобузький, Інгульський та пішохідний понтонний. Заход кораблів відбувся за графіком.


Інформація сайту «Мілітарний».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ВМС України #катер #ремонт
live comments feed...