• Головна
  • Діоптр трубний із нержавіючої сталі
Новини компаній
11:52, 22 листопада 2022 р.

Діоптр трубний із нержавіючої сталі

Новини компаній
Діоптр трубний із нержавіючої сталі, фото-1

Діоптр трубний із нержавіючої сталі – це виріб, який призначений для візуального контролю робочого середовища. Його використовують на багатьох харчових підприємствах, виробництвах молочної продукції, пива, соку, вина та інших. Завдяки цій деталі, без проблем можна визначити зовнішній вигляд продукції (колір) та ступінь її готовності (консистенцію).

Трубний діоптр виготовляється з марки нержавіючої сталі AISI 304. Деталь має просту конструкцію і складається з таких елементів:

  • фланці (2 шт.);
  • загартоване скло (затиснуте між фланцями), яке має циліндричну форму;
  • силіконовий ущільнювач (забезпечує герметичність виробу);
  • шпильки та гайки (призначені для скріплення фланців).

Максимальна робоча температура – ​​+140⁰С. Цей параметр залежить від ущільнення, оскільки силікон не здатний витримати вищі позначки. При необхідності його можна поміняти на ущільнювач з більш стійкого матеріалу.

Контроль за робочим процесом простіше здійснювати, якщо діоптр має великий діаметр, але цей розмір залежить від розміру труби, до якої він приварюватиметься. Тому ставати зрозуміло, що необхідно підбирати такий виріб, діаметр якого відповідатиме зовнішньому діаметру труби, так як він приварюється до неї впритул. Наприклад, якщо труба має Ду 52, то і діоптр повинен бути точно такого ж розміру.

Діоптр трубний виготовляється згідно DIN 11850, тому розмірний ряд відповідає даному стандарту: Ду 25, 32, 40, 50, 65, 80, 100, 125, 150. При цьому, загартоване скло – «стандартна» деталь, розмір якої не може перевищувати 10 сантиметрів у висоту (якщо необхідний такий виріб іншого розміру, тоді його потрібно робити на замовлення).

Всі елементи діоптра виготовляються з марки нержавіючої сталі AISI 304 (гайки, шпильки, фланці, болти), а скло виготовляється жароміцним. Тому вони легко можуть витримувати високі тиску і температури, але все залежить від силіконового ущільнювача, який не може виконувати свою функцію при температурах вище +140⁰С.

Купити діоптр трубний приварний з нержавіючої сталі в Україні

У нашому інтернет-магазині fiting.top зібрано широкий асортимент різної запірної арматури та нержавіючого фітингу, у тому числі трубних діоптрів. На сайті представлені різні модифікації цієї деталі у багатьох розмірах. Товар відправляється по всій території України за допомогою компанії Нова Пошта. Для уточнення деталей, звертайтесь до наших консультантів, вони нададуть детальну інформацію та допоможуть підібрати відповідний діоптр.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...