Новини компаній
12:37, 5 вересня 2022 р.

Відремонтуйте пральну машину

Новини компаній

Якщо пральна машина несправна, її не обов’язково обслуговувати. У деяких випадках ремонт не є складним, тому за допомогою невеликої ручної майстерності та відповідних інструкцій ви можете усунути пошкодження самостійно та таким чином заощадити гроші. Ось три приклади того, як відремонтувати пральну машину самостійно.

Відремонтуйте пральну машину, фото-1

Замінити клиновий ремінь

Якщо двигун пральної машини працює на повній швидкості, але барабан не обертається, зазвичай винен клиновий ремінь. Він призначений для передачі потужності двигуна на пральний барабан. Особливо в старих пристроях клиновий ремінь - також відомий як клиновий ремінь - може порватися після багатьох років використання або зісковзнути внаслідок поступового зносу. Ви можете легко перевірити, чи сталося це, заглянувши в пральну машину. Для цього відкрийте задню панель машини, щоб оглянути внутрішню частину.

Щоб замінити клиновий ремінь, виконайте такі дії:

  • Пам’ятайте, що спочатку від’єднайте шнур живлення та від’єднайте пральну машину від водопостачання.
  • Зніміть верхню кришку та/або задню панель машини, якщо клиновий ремінь недоступний
  • Якщо клиновий ремінь щойно зіскочив, достатньо спочатку знову натягнути його, щоб завершити цикл прання. Але про всяк випадок негайно замовляйте запасний ремінець, щоб підготуватися наступного разу.

На перший погляд новий клиновий ремінь може здатися занадто коротким або занадто тугим. Якщо ви використовуєте правильну техніку, його все одно легко натягнути: для цього спочатку надягніть клиновий ремінь навколо ведучого колеса, яке розташоване безпосередньо на валу двигуна. Помістіть поздовжньо-ребристий клиновий ремінь навколо приводного колеса так, щоб ребра лежали в пазах колеса, а клиновий ремінь знаходився посередині.

Тепер протягніть клиновий ремінь найглибше через значно більший маховик барабана пральної машини. Це може допомогти тимчасово закріпити клиновий ремінь на маховику за допомогою кабельних стяжок, щоб він не зісковзнув. Тепер продовжуйте обертати маховик вручну, щоб клиновий ремінь автоматично намотувався. Потім потрібно видалити кабельні стяжки за допомогою бокорізів або ножа, але будьте обережні, щоб не пошкодити клиновий ремінь.

Тепер все, що вам потрібно зробити, це знову прикріпити задню панель пральної машини. Зроблено!

Відремонтуйте пральну машину, фото-2

Очистіть ворсовий фільтр

Найкраще очищати фільтр для ворсу в пральній машині кожні кілька місяців. Це займає лише кілька хвилин і може вирішити широкий спектр проблем з пральною машиною або запобігти їм на ранній стадії.

Завдання ворсового фільтра - вловлювати сторонні предмети з прального барабана. Хто ніколи не забував щось у кишені штанів під час прання? Монети, гвинти та інші дрібні деталі з часом збираються у фільтрі для ворсу. І, як випливає з назви, також накопичується ворс або ворс, який разом із залишками миючого засобу може назавжди забити та засмітити ворсовий фільтр. Якщо ви занадто довго чекати, щоб очистити фільтр для ворсу, це може призвести до проблем із пральною машиною.

Також ви можете замовити ремонт дома по посиланню https://wash-service.kh.ua/geografiya/novyye-doma/ .

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...