• Головна
  • Україна під ударом: документування російського вторгнення
15:35, 27 жовтня 2022 р.

Україна під ударом: документування російського вторгнення

Україна під ударом: документування російського вторгнення, фото-1

Зруйновані міста, братські могили та безмірні страждання вітають українські сили, які неухильно відтісняють російські війська, показуючи цивільні та військові жертви війни та окупацію загарбників на сході та півдні.

Український контрнаступ і відступ Росії висміюють заяви Кремля про анексію чотирьох регіонів України після фіктивних референдумів — хоча перевага Росії в зброї ще лишається. Повільна літня війна, що велася далекобійною артилерією, яка зрівнювала цілі міста, поступилася місцем швидкому просуванню українців інформує Daycom.

Але для українських сил радість від повернення території, захопленої росіянами, пом’якшується жорстокою ціною як у їхніх власних рядах, так і поза ними, а також усвідомленням того, що значна частина України залишається в руках Москви.

Ось як виглядає перемога зараз: зруйновані будівлі, зім’яті мости, спалені транспортні засоби та безлюдні місця, де кілька мешканців, що залишилися, виглядають привидами. Багато з них люди похилого віку, голодні, хворі, замерзлі. І скрізь тіла — мертвих військових і мирних жителів, у наспіх викопаних могилах, у розірваних автомобілях або просто лежать просто неба.

Росіяни відступили в Херсонській, Донецькій і Харківській областях і навіть на околицях Луганської області, маючи великі втрати з обох сторін. У Запоріжжі, де неодноразово обстрілювали окуповану Росією АЕС, триває гра в ядерний шантаж.

Оскільки війні не видно кінця, важко уявити, що знадобиться українцям, щоб відбудувати своє життя та свою країну. Масштаби завдання вражають.

Понад сім місяців фотографи та інші ЗМІ по всій Україні вели хроніку випробувань війни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#війна в Україні 2022
live comments feed...