• Головна
  • Чому одноразові електронки такі популярні
Новини компаній
14:22, 12 грудня 2022 р.

Чому одноразові електронки такі популярні

Новини компаній

Одноразова електронна сигарета — це вейп, який не підлягає заправці. Прихильники паріння, які вже перейшли на такі курилки, не збираються заміняти їх багаторазовими аналогами, бо простота в експлуатації, відсутність необхідності заправки та зарядки роблять своє діло. Крім того, придбати одноразові сигарети Anix.shop можна за лояльною ціною, що дасть змогу значно заощадити. Якісні одноразові пропонує інтернет-магазин, який ви знайдете за посиланням.

Такі пристрої дуже підходять новачкам, оскільки активуються від першої затяжки. Вам не доведеться розбиратися, що до чого, тиснути на кнопки, носити з собою упаковку з рідиною і зарядний пристрій, що особливо важливо для тих, хто часто буває поза домом. Збираючись у подорож, можна запастися кількома екземплярами з різними смаками, що зручно і вигідно парити.

Курилка одноразова: незаперечні переваги електронок

Одноразові POD системи — найпростіший спосіб відмовитися від шкідливих тютюнових виробів. Вони мають приємний смак і аромат, компактні розміри та в їхньому складі відсутні небезпечні речовини. Серед інших плюсів виділимо такі:

  1. Економія для бюджету. Купуючи одноразку, ви заощадите близько 70 відсотків від тієї суми, яку витрачаєте на купівлю звичайних сигарет.

  2. Відсутність неприємного запаху. Парити можна і в приміщенні, зокрема й удома, оскільки пар наповнить його ароматом, і ненадовго.

  3. Відсутність необхідності використовувати вогонь, що дає гарантію пожежної безпеки.

  4. Компактні габарити. Одноразова ПІД система не займає багато місця. Вона залишається непомітною в кишені й дамській сумочці.

  5. Простота в обслуговуванні. З цієї причини перейти з тютюну на одноразовий вейп не складе труднощів. Ви переконаєтеся в тому, що паріння зручніше, ніж куріння.

VdSahwQk-BWTQAPcpLXss7t5sb40bxM8Asb-lZRJpW2GDB-8kFdWXQ0ACkZ1FezeGCCzXyCG-mz0UnUq8dpMkqpgkHLb35R0N0uoszFfgAmvm141laaGENgH1Hnf042w6ObqGZwCT_vjKEFcWCe3wp4VvT0wyzbGGf1IDam_vm-XKZ1yzzZu4w7hHOdm2g

Наскільки безпечні електронні сигарети

Не можна сказати, що вейп повністю нешкідливий для людини, оскільки в ньому присутні нікотин і гліцерин. Нікотин за надмірного вживання може завдати шкоди нервовій системі та кровообігу, а гліцерин у малих кількостях осідає в легенях і з часом здатний спровокувати деякі проблеми. Але вся ця шкода незрівнянно мала з тією, яку здатні заподіяти традиційні тютюнові вироби. Вони виділяють понад 4000 шкідливих речовин, які діють токсично на системи органів.

Замовити одноразову електронну сигарету

Щоб отримати гарантію безпеки для здоров'я, виключіть ризики придбання підробок. Купити високоякісні оригінальні курилки ви можете, перейшовши за посиланням вище. ПОД-системи кустарного виконання містять у своєму складі недоброякісний нікотин, ненатуральні ароматизатори, які згубно позначаться на здоров'ї. Крім того, кількість затяжок у них у рази менша від зазначеної на упаковці.

Зазначимо, що перехід на електронні сигарети — перший крок до повної відмови від шкідливої звички, у чому встигли переконатися тисячі користувачів. Пар не викликає настільки сильного звикання, як дим, чим можете скористатися і ви на шляху до здорового способу життя. Перемикнутися з сигарет на електронку, як показує практика, не складає труднощів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...