• Головна
  • Стань акулою трейдингу: Crash-гра Stock Market від Evolution Gaming вже на FAVBET
Новини компаній
20:30, 30 квітня

Стань акулою трейдингу: Crash-гра Stock Market від Evolution Gaming вже на FAVBET

Новини компаній
Стань акулою трейдингу: Crash-гра Stock Market від Evolution Gaming вже на FAVBET, фото-1

Crash-ігри вже тривалий час залишаються в топі найулюбленіших ігор серед користувачів FAVBET. Пропонуючи динамічний та конкурентний геймплей, вони є справжнім випробуванням характеру й інтуїції гравців.

Нова гра Stock Market («Фондовий ринок») від провайдера Evolution Gaming— це свіжий погляд на популярний формат, де звичні креш-механіки поєднуються з елементами трейдингу.

Задача гравців «Фондового ринку» — збільшувати вартість свого портфеля шляхом успішних прогнозів на те, як закінчиться торгова сесія на віртуальній ігровій біржі. Перед кожними торгами користувачі роблять ставку на «Вгору» або «Вниз», залежно від того, який рух ціни акцій вони очікують.

Після початку віртуальних торгів гравці спостерігають за формуванням графіку вартості акцій, який пройде кілька проміжних значень перед тим, як досягне кінцевої точки та відкриє результат раунду. Підсумковий ігровий прибуток або збиток гравців розраховується як відсоток руху вартості умовних ігрових акцій. Наприклад, якщо гравець зробив ставку на «Вгору» і вартість таких акцій зросла на 30%, то виграш становитиме 30% від портфеля.

«Одна з найцікавіших фішок Stock Market — це те, що всі імітації торгових сесій супроводжуються живим коментарем експерта зі студії, який не лише аналізує ігрові торги в прямому ефірі, але й може спілкуватись з гравцями за допомогою онлайн-чата. Все це створює ефект занурення та дозволяє відчути себе трейдером, що підкорює ринок», — кажуть у FAVBET. Гра Stock Market вже доступна на сайті та в застосунках FAVBET під Android та iOS для верифікованих користувачів.

УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ.

ТОВ «БУКМЕКЕРСЬКА КОМПАНІЯ «ФАВБЕТ». Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності від 28.12.2022, видана згідно з рішенням КРАІЛ № 433 від 13.12.2022 та Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор казино в мережі Інтернет від 20.04.2021, видана згідно з рішенням КРАІЛ № 137 від 05.04.2021, зі змінами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#FAVBET
live comments feed...