• Головна
  • Хвороба 21 століття: як позбутися тривожності?
Новини компаній
16:45, 19 травня

Хвороба 21 століття: як позбутися тривожності?

Новини компаній

Все більше людей стикаються із тривожністю, яка є наслідком постійного стресу. Активний спосіб життя не залишає часу подбати про психічне здоров'я, і людина не помічає, як її поглинає депресія. Порушується сон, з'являється головний біль, знижується настрій, а почуття тривоги може прийти будь-якої миті. Краплі на травах не принесуть належного результату, а ризикувати та вживати антидепресанти, вирішиться не кожен.

Фармакологія не стоїть на місці і розвивається, пропонуючи людям органічні препарати для усунення тривожності. Одним із таких є Muscimol1, який має доведену ефективність. Органічний продукт підходить для дорослих та не застосовується для дітей. Курс прийому 15 днів, але результат з'являється після першого прийому. За дотримання дозування негативного впливу на здоров'я не відзначається. Діючою речовиною препарату є мусцимол, що міститься у мухоморі. Пропонуємо розібратися, як він впливає на здоров'я.

Мусцимол та парасимпатична нервова система

Психоактивна речовина сприятливо позначається на сні, дозволяє впоратися з тривогою, позбавляє страхів, покращує пам'ять. Вона активно взаємодіє з рецепторами ГАМК, і стимулює їхню роботу. ГАМК – нейромедіатори, що передають сигнали між нейронами у парасимпатичній нервовій системі. Вона відповідає за управління органами у стані спокою та розслаблення. Коли ГАМК поєднується з рецепторами, збудження нейронів зменшується і знижується активність нервової системи.

При стимуляції ГАМК, людина стає спокійною, чого можна домогтися вживанням мусцимолу. Так само, він впливає на вироблення допаміну, норадреналіну та серотоніну. В результаті покращується настрій, з'являється впевненість, і тривога пропадає с довгостроковою перспективою.

Мусцимол та мозкова активність

Проведені дослідження показали, що речовина знижує активність МАО-ферменту, що відповідає за розкладання гормонів. Зупиняючи МАО, кількість допаміну та норадреналіну збільшується. Ці гормони відповідальні за позитивні емоції, тому чим їх більше, тим людина краще себе почуває. Також було доведено, що мусцимол знижує роботу ацетилхолінестерази, що розкладає ацетилхолін. Останній сприяє обміну сигналами між нервами.

Це дозволяє зробити потрібне сприйняття і спокійною розцінювати ситуації. Речовина захищає гіпокамп від природної загибелі клітин, щоб не було порушень пам'яті. Невелике дозування препарату значно підвищує сприйняття навчання. Науково доведена ефективність дозволяє не сумніватися у позитивному впливі речовини.

Кому дозволено прийом мусцимолу?

Інноваційний препарат Muscimol1 не містить глютену, що робить його універсальним. Прийом таблеток призначається дорослим, які не мають хронічних захворювань. На відміну від антидепресантів, він не гнітить роботу нервової системи, а підвищує її активність. Тривалість курсу – 2 тижні, чого буде достатньо отримання довгострокового ефекту.

За статистикою, 90% населення країни мають тривожний розлад, і багато хто нічого не робить, оскільки боїться негативних наслідків прийому антидепресантів. З появою нового препарату на основі мусцимолу проблема вирішується, тому що він не має побічних ефектів. Не рекомендується поєднувати його з іншими лікарськими препаратами, щоб уникнути негативних явищ. У сучасному тривожному світі важливо подбати про себе і не зіткнутися із залежністю, тому на допомогу приходить Muscimol1. Органічний склад легко засвоюється організмом, а активна речовина проникає у мозок, що забезпечує її вплив.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...