• Головна
  • В. Зеленський: Україна готує сім безпекових угод
10:25, 2 травня

В. Зеленський: Україна готує сім безпекових угод

В. Зеленський: Україна готує сім безпекових угод, фото-1

Президент Володимир Зеленський повідомив про підготовку семи безпекових угод, зокрема, зі США, в яких будуть деталізовані домовленості щодо зброї, фінансів та політичної підтримки як цього року, так і в наступні роки, поки Україна не опиниться в НАТО. Про це у вечірньому відеозверненні повідомив президент, передає "Дзеркало тижня".

Він додав, що влада планує вже у червні розпочати перемовини щодо вступу до ЄС. Зі свого боку, зауважив президент, влада виконала всі зобов'язання.

"У цьому році маємо втримати ситуацію й досягти нових цілей у кожному зі стратегічних напрямів. Євросоюз, фактичний старт переговорів, наше зближення – це один із таких напрямів", - заявив Зеленський.

Він повідомив про те, що зі швейцарською стороною триває підготовка саміту миру, який також відбудеться в червні. З наступного тижня з партнерами проводитиметься непублічна робота щодо змісту саміту.

 На переконання Зеленського, чим більше світових лідерів будуть присутніми на саміті, тим ефективнішим він буде, "Росія не витримає справді глобального тиску".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...