• Головна
  • Мена: як треба встановлювати кисневий генератор
13:41, 13 квітня 2021 р.
Надійне джерело

Мена: як треба встановлювати кисневий генератор

Завершувальні роботи на кисневому генераторі у Мені.

Завершувальні роботи на кисневому генераторі у Мені.

Лікарні Чернігівщини отримали близько 60 мільйонів гривень на закупівлю кисневого обладнання. За інформацією Управління охорони здоров’я ЧОДА, на ці кошти медичні заклади замовили 7 потужних кисневих генераторів. В шістьох лікарнях області їх вже встановлюють, зокрема у лікарні Мени.

Кисневий генератор контейнерного типу, встановлений у міській лікарні Мени.

Так виглядає киснева станція контейнерного типу, пусконалагоджувальні роботи майже завершено. Вона вироблятиме 12 з половиною кубічних метрів кисню на годину, розповідає Борис Бараш, директор компанії «Спецкиївбуд». Компанія вже кілька років займається монтажем систем киснепостачання в Україні.

Нагадаємо, у Прилуках кисневий генератор планують встановити в приміщенні старого харчоблоку неподалік інфекційного відділення. Попередньо частину харчоблоку, де буде знаходитися киснева станція,  хочуть відремонтувати за 400 тисяч гривень плюс проектні роботи. Володимир Назім, депутат Прилуцької міської ради, разом з колегами  нещодавно  оглянув зовні старий харчоблок у Прилуках, тоді висновок депутатів був таким – 400 тисяч з бюджету Прилук – гроші на вітер.



Повний комплект – генератор кисню та контейнер для його встановлення незабаром буде в Прилуках, розповідає депутат Чернігівської обласної ради Дмитро Пахомов:
- Закликаю прилуцьку міську владу – годі маніпулювати! У вас є генератор. У вас є контейнер. Він вже пливе до України і скоро буде у місті Прилуках. Встановіть, будь ласка, без ремонту колишнього харчоблоку. Просто встановіть нормально, не вкравши гроші, і все буде функціонувати. Для цього не потрібні кошти з бюджету. Ще раз підкреслюю – Мена не витратила жодної копійки з міського бюджету для того, щоб реалізувати цей проект.

Для безперебійної роботи така киснева станція  потребує не так багато електроенергії, розповідає Борис Бараш. Зазвичай адміністрація лікувального закладу обирає спосіб живлення, враховуючи свої можливості.

- Система електроживлення, звідки взяти потужності - це треба вирішувати на місцях. Є різні варіанти. Треба дивитись економічну складову цього питання. Абсолютно, що генератор, що обленерго – нема різниці взагалі, - зазначив Борис Бараш.

- Щодо генератора безперебійного живлення, то дана установка потребує всього-навсього 18 кіловат. Якщо ж у нас недостатньо потужностей для 18 кіловат чи там ще більше, то це взагалі генератор, можливе встановлення у такому ж самому контейнерному варіанті – і проблема вирішується буквально за лічені дні, - сказав Володимир Назім.

За інформацією Управління охорони здоров’я облдержадміністрації, в області для лікування хворих на коронавірус залучено 21 медичний заклад, всього виділено 2280 ліжок, з них 1851 забезпечено киснем, централізованою подачею - 870, кисневими концентраторами  - 981.


За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кисень #генератор #контейнер
live comments feed...